U kup utakmici Pločani slavili protiv Neretvanca

0

JADRAN LP         4(1)

NERETVANAC    1(0)

Jadran LP –  Neretvanac  4:1(1:0)

Ploče – Pomoćno igralište sa umjetnom travom. Gledatelja – bez. Sudac: Denis Musulin(Staševica). Pomoćnici: Ivan Tolj(Ploče) i Denis Giljević(Baćina)

Strijelci:  1:0 Bošnjak(4), 2:0 Bošnjak(49-11m), 3:0 Glavina(52), 3:1 Allyson(58), 4:1 Bošnjak(90)

Jadran LP: Katić, Dulaj(od 88.Tomašević), Martić, Abramović, Amdouni, Bošnjak, Radonić, Žderić, Glavina(od 75.Herceg), Romić(od 62.Raič), Čupić(od 75.Kordić)..

Neretvanac: Blažević, Krešić, Pandža, Vasilj(od 46.Allyson), Taslak, Šunjić(od 85.Volarević), Sesar, Kraljević(od 46.Popić), Vučković, Franić(od 54.Deak), Šetka(od 54.Batinović)

Lider SuperSport 2.nogometne lige u pred kolu županijskog kupa NC Metković na pomoćnom igralištu sa umjetnom travom pobijedio je trećeligaša Neretvanca iz Opuzena. Trener Mišo Krstičević na teren je poslao izmiješani sastav sa igračima koji u prvenstvu imaju manju minutažu.

Od prve minute otvoreno i rano su stigli do pogotka već u 4.minuti Patrik Bošnjak je zatresao mrežu gostiju. Isti igrač tijekom susreta još dva puta je pogađao i to u 49.minuti iz kaznenog udarca te u 90.minuti, dok je jedan pogodak postigao Ante Glavina. Počasni pogodak za goste postigao je Do Nascimento Honorio Allyson un 58.minuti.Domaćin bolji veći dio utakmice dok si i gosti imali svoje prilike koje nisu znali iskoristiti.

Pločani u 1.kolu kupa dočekuju Neretvu a termin odigravanja bit će poznat nakon dogovora klubova.
Piše:: Branko Kulidžan