Close Menu
Portal Rogotin – Hrvatska
    Facebook
    NAJNOVIJE
    • Pregled sezone gripe u Hrvatskoj: Dubrovačko-neretvanska županija među županijama koje bilježe najviše prijava
    • Dva bh. giganta pred gašenjem, ugljen blokiran u luci Ploče
    • Križni put na Srđ uz spomen na žrtvu dubrovačkih branitelja
    • 2. Memorijalni nogometni turnir Ante Čiko – Martinac
    • Uvjetna zatvorska kazna vozaču koji je vozio alkoholiziran i bez položenog vozačkog ispita
    • NAJAVA 1. memorijalni malonogometni turnir “Andrej Štrbić – Ani” 27. prosinca u Pločama!
    • Poziv poduzetnicima: Božićni sajam u Pločama vraća se 14. prosinca – rezervirajte svoje mjesto na vrijeme!
    • UDRUZI RADOST ODOBREN PROJEKT “RADOST ZAJEDNIŠTVA 3”
    Portal Rogotin – Hrvatska
    • Naslovnica
    • Vijesti
      • Hrvatska
      • Županija DN
      • Ploče
      • Rogotin
      • Dolina Neretve
      • Makarsko primorje
    • Šport
      • Nogomet
      • Rukomet
      • Ostalo
    • Kultura
    • Komentari
    • Povijest
    • Religija
      • Dolina Neretve – sakralni objekti
      • Duhovna poruka
    • Zanimljivosti
    Portal Rogotin – Hrvatska

    Udruga Leptirići dobila novi prostor

    03.12.2021

    Ove godine Udruga cerebralne i dječje paralize doline Neretve Leptirići posebno obilježava Međunarodni dan osoba s invaliditetom i to svečanim službenim otvaranjem novog prostora Kabineta za terapije u Metkoviću, javlja metkovic.hr

    Svečanom otvorenju nazočili su savjetnica župana Žana Marević, gradonačelnik Metkovića Dalibor Milan, načelnica Općine Zažablje Maja Vrnoga, načelnik Općine Kula Norinska Nikola Krstičević te predstavnici ostalih gradova i općina doline Neretve.

    20211203_152202 20211203_154547

    Novi prostor od 250 m2 daje mogućnost još kvalitetnijeg pružanja socijalnih usluga malim i velikim Leptirićima, a da se pri tome poštuju sve propisane epidemiološke mjere.

    20211203_145535 20211203_150153

    „Također, važno je naglasiti da ovaj, za nas vrlo važan dan i datum, naše drage rukometašice iz RA Jerkovac na čelu sa svojom trenericom Martinom Nikolić, inače volonterkom udruge, prodaju donirane knjige i božićni asortiman kako bi na taj način pomogli rad udruge. Od srca im hvala na tome. Također želimo zahvaliti i našim donatorima bez kojih ne bismo na ovaj način uspjeli organizirati svečano otvorenje, a to su Narona Impex d.o.o. i gospodin Vedran Vištica, Pekarna Nikolac i OPG Ante Glamuzina. Hvala svim uzvanicima što su s nama podijelili radost otvaranja našeg novog Kabineta za terapije“, poručili su iz Udruge ‘Leptirići’.

     

    Share. Facebook Twitter WhatsApp Telegram Email
    Najnovije vijesti

    Pregled sezone gripe u Hrvatskoj: Dubrovačko-neretvanska županija među županijama koje bilježe najviše prijava

    Dva bh. giganta pred gašenjem, ugljen blokiran u luci Ploče

    Križni put na Srđ uz spomen na žrtvu dubrovačkih branitelja

    2. Memorijalni nogometni turnir Ante Čiko – Martinac

    Uvjetna zatvorska kazna vozaču koji je vozio alkoholiziran i bez položenog vozačkog ispita

    prosinac 2021
    P U S Č P S N
     12345
    6789101112
    13141516171819
    20212223242526
    2728293031  
    « stu   sij »
    ARHIVA
    R o g o t i n
    Copyright © 2015-2025 PORTAL ROGOTIN

    Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.